mind
ДФС закупила сканери для митниці на 701 млн грн

ДФС закупила сканери для митниці на 701 млн грн

Загальна економія коштів, які були призначені на закупівлю скануючих систем, становить 598,6 млн грн

ДФС закупила сканери для митниці на 701 млн грн
Фото: Shutterstock

Державна фіскальна служба (ДФС) закупила скануючі системи для огляду вантажних транспортних засобів і контейнерів для оснащення пунктів пропуску на 701 млн грн. Про це з посиланням на дані ДФС повідомляє Бізнес-Цензор.

Згідно з повідомленням у системі Prozorro, у першому аукціоні з придбання трьох скануючих систем з очікуваною вартістю 390 млн грн перемогла компанія Arempa International Ltd FZC. Остаточна пропозиція по лоту склала 219 млн грн.

У другому лоті перемогу з придбання ще трьох скануючих систем отримала компанія Nuctech Company Limited з остаточною пропозицією 218 млн грн. Очікувана вартість лота становила 390 млн грн.

У третьому лоті з придбання чотирьох скануючих систем перемогу також здобула Nuctech Company Limited. Очікувана вартість лота становила 520 млн грн, остаточна пропозиція – 264,4 млн грн.

За даними ДФС, загальна економія коштів, які були призначені на закупівлю скануючих систем, становить 598,6 млн грн.

Державна фіскальна служба України 20 квітня 2018 року розпочала тендерні процедури із закупівлі 10 скануючих систем стаціонарного типу для оснащення пунктів пропуску. Кошти, передбачені на закупівлю цих 10 скануючих систем (1,3 млрд грн), ще минулого року були виділені українській митниці на технічне оснащення кордону за рахунок перевиконання показників із забезпечення надходжень митних платежів до бюджету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті