mind
Залізничний шлях до Борисполя прокладено на третину

Залізничний шлях до Борисполя прокладено на третину

Через 144 дні будівництво буде завершено

Залізничний шлях до Борисполя прокладено на третину
Фото FB Євген Кравцов

Лінія швидкісного залізничного сполучення Київ – аеропорт Бориспіль уже готова на третину, повідомляє очільник «Укрзалізниці» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

На 9 липня залізничники вже збудували 1,4 км колії від головної лінії до початку естакади (загальна протяжність 3,7 км)

У мене є календар, який рахує дні до запуску першої електрички до Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Сьогодні він показує, що залишилося 144 дні. «Як там справи з анонсованим швидкісним сполученням? Добудуєте хоч?» – одне з найпопулярніших питань останнім часом. Працюємо з випередженням, тож добудуємо і запустимо довгоочікуваний поїзд до аеропорту цьогоріч. Залізничники вже виконали третину робіт: збудували 1400 м колії від головної лінії до початку естакади. Ці роботи мали були виконані до 1 серпня, натомість завершені 9 липня. Наступний етап – будівництво естакади. Зараз прокладаємо комунікації, будуємо насип для колії з боку аеропорту та платформу для пасажирів.

Опубліковано Євгеном Кравцовим Вівторок, 10 липня 2018 р.

Наразі здійснюється прокладення комунікацій, будівництво насипів для колії з боку аеропорту та платформи для пасажирів.

Кравцов зазначає, що дані роботи повинні були завершитися до 1 серпня, проте були виконані швидше – до 9 липня. Наступним етапом стане будівництво естакади. Очікується, що електричка до аеропорту буде запущена через 144 дні.

«Як там справи з анонсованим швидкісним сполученням? Добудуєте хоч?» – одне з найпопулярніших питань останнім часом. Працюємо з випередженням, тож добудуємо і запустимо довгоочікуваний поїзд до аеропорту цьогоріч», – наголошує керівник УЗ.

Залізничний шлях до Борисполя прокладено на третину
Джерело: Міністерство інфраструктури

Як зазначає Мінфін, швидкісні потяги повинні долати відстань від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» до аеропорту «Бориспіль» за 35 хвилин, маючи при цьому три проміжні зупинки: «Київ-Деміївський», «ім.Г.Кірпи» та «ст.Дарниця».

Нагадаємо: час у дорозі від залізничного вокзалу «Київ Пасажирський» до Борисполя складатиме 35 хвилин, а попередня вартість квитка – 80–120 грн.

Нагадаємо: на середину травня було завершено 25% робіт з будівництва сполучення.

Раніше вже повідомлялося, що очільник УЗ переконаний у тому, що будівництво буде завершене вчасно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті