Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Виконано 25% робіт з будівництва залізниці до Борисполя

Виконано 25% робіт з будівництва залізниці до Борисполя

До завершення проекту залишається 200 днів

Виконано 25% робіт з будівництва залізниці до Борисполя
Фото Facebook «Укрзалізниця»

Будівництво швидкісного залізничного сполучення Київ – аеропорт Бориспіль вже виконано на 25%, повідомляє Залізничний інформаційний портал.

Зокрема, було розроблено проект будівництва залізничної гілки, проведено роботи із землевідведення, розпочато формування земляного полотна та вже укладено 1 км колії.

«Щоденно на об’єкті працює понад 200 залізничників, роботи ведуться в три зміни. Це гарний приклад консолідації всіх залізничників», – підкреслив Євген Кравцов, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Роботи розпочалися наприкінці квітня – на початку травня поточного року. У подальшому планується звести залізничний міст завдовжки 272 м над автотрасою Київ – Харків, побудувати пасажирські платформи з навісами біля аеропорту Бориспіль, повністю впорядкувати земельне полотно та укласти нові залізничні колії загальною протяжністю 3,7 км.

«Вартість проекту становить 583,3 млн грн, що менше, ніж планувалося на етапі запуску будівництва», – прокоментував Кравцов.

Сполучення буде організоване за маршрутом між станціями Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський – Дарниця – ім. Г. Кірпи – Міжнародний аеропорт Бориспіль із зупинками на платформі «Видубичі», станції «Дарниця» та в подальшому біля залізничної естакади в районі автомагістралі Київ – Харків. Передбачено курсування рейкових автобусів виробництва PESA.

Час руху поїзда складатиме 35–40 хвилин зі стоянками на кінцевих пунктах по 10 хвилин.

Нагадаємо: Кравцов переконаний, що будівництво залізниці встигнуть завершити в строк – до 1 грудня. 

Більше про експрес до аеропорту Бориспіль можна дізнатися в матеріалі Mind «Рейками – до зірок: на чому пасажири поїдуть у Бориспіль»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті