TransferGo не братиме комісій за грошові перекази в Україну

TransferGo не братиме комісій за грошові перекази в Україну

Нульова комісія при грошових переказах в Україну стала можливою завдяки міжнародним інвестиціям

TransferGo не братиме комісій за грошові перекази в Україну
Фото Facebook TransferGo

Компанія TransferGo відмовилася від комісійних за обслуговування грошових переказів в Україну, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Дана ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи до дому абсолютно безкоштовно, тобто без комісій за послуги. Відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів», – пояснюється в повідомленні.

За даними TransferGo, в І кварталі 2018 року українські мігранти в країнах Європи здійснили понад 45 тис. транзакцій в Україну на суму понад 8 млн євро, що в 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

Зазначається, що розширення діяльності TransferGo на українському та інших ринках стало можливим завдяки залученню міжнародних інвестицій на суму близько 10 млн євро.

«Ми очікуємо, що протягом наступних 7 років ринок цифрових грошових переказів в світі зросте в 5 разів. Це не випадково, адже все більше споживачів воліють уникати традиційно високих комісій при здійсненні транзакцій. Наше завдання – відповідати очікуванням користувачів і тенденціям ринку. Нульова комісія при грошових переказах в Україну, яка стала можливою завдяки міжнародним інвестиціям, є яскравим прикладом вирішення поставленого завдання», – зазначив співзасновник і генеральний директор компанії TransferGo Даумантас Двілінскас.

Компанія TransferGo була заснована в 2012 році у Великобританії. На сьогоднішній день компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві.

Компанія працює в Україні з початку 2017 року.

Нагадаємо, за даними НБУ, протягом 5 років українські мігранти в різних країнах переказали через банки та міжнародні платіжні системи близько $30 млрд. Ця цифра не включає ще $5 млрд, які передавалися через посередників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті