Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
З печери в Таїланді врятовано всіх дітей та їх тренера

З печери в Таїланді врятовано всіх дітей та їх тренера

Рятувальну операцію завершено, потерпілих доправлено в лікарню

З печери в Таїланді врятовано всіх дітей та їх тренера
фото www.9news.com.au

З печери в Таїланді рятувальникам вдалося дістати всіх 12 школярів та їх 25-річного тренера, повідомляє Associated Press. Операція з порятунку закінчилася у вівторок вранці, загалом вона тривала три дні.

У вівторок загін спецназу «морські котики» вивів з підводної пастки останніх чотирьох дітей та тренера, у неділю й понеділок з печери було врятовано 8 дітей.

Печера, де перебували діти, знаходиться за 5 км від входу, як видно на зображенні. Частину шляху на волю діти подолали пішки, а частину пливли під водою в супроводі дайверів. Загалом під водою від печери до виходу потрібно було пливти близько трьох годин, тому без досвідчених дайверів ця операція була б нездійсненною, зазначає видання.

З печери в Таїланді врятовано всіх дітей та їх тренера

Всіх врятованих доправлено до лікарні, їх стан оцінюється як задовільний, хоча не виключено, що більш ретельний медичний огляд може виявити певні негативні наслідки після перебування в замкнутому просторі печери понад два тижні.

У мережу виклали фото дайверів, які безпосередньо здійснювали операцію з порятунку і зуміли вивести дітей з підводної пастки.

Як повідомлялося, футболісти шкільної команди віком 11–16 років та їх тренер пішли в пішу мандрівку в печери ще 23 червня. Через мусонні дощі коридори печер затопила вода і відрізала їм шлях назад, до того ж, ніхто з дітей не вміє плавати. Зниклих виявили тільки через 10 днів.

Раніше Ілон Маск виклав у мережу відео, на якому команда розробників під його керівництвом тестує свій винахід – міні-субмарину, яка зможе врятувати дітей з печери в Таїланді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті