mind
В Google Pay тепер можна розділити будь-який рахунок між друзями

В Google Pay тепер можна розділити будь-який рахунок між друзями

Можна запросити до 5 людей для оплати однієї покупки

В Google Pay тепер можна розділити будь-який рахунок між друзями
фото pixabay.com

Платіжна система Google Pay запустила підтримку p2p платежів. Тепер користувачі зможуть за допомогою програми оплачувати покупки чи рахунки в закладах харчування разом із друзями, повідомляє Tech Crunch.

«Нова функція допоможе розділити свої рахунки з друзями. Якщо ви купили щось за допомогою Google Pay, ви зможете натиснути на покупку, а потім запросити до 5 чоловік розділити рахунок», – повідомив виданню директор з управління продуктами Google Pay Джерардо Кепіел.

Крім того, додаток тепер вміє зберігати електронні квитки і посадкові талони. Поки що користувачам доступні тільки дві американські компанії – Ticketmaster і Southwest. У майбутньому до них можуть приєднатися Eventbrite, Singapore Airlines і Vueling.

Команда Google Pay планує залучити більше компаній-партнерів з продажу квитків, а також запустити додаток Google Pay в інших країнах, зокрема тих, де сервіс уже використовується для онлайн-платежів.

Нагадаємо, компанія Google запустила сервіс Google Pay, який об'єднує функції Android Pay і Google Wallet. У ньому можна переглядати свої покупки, шукати магазини поблизу, використовувати бонуси. Також тепер у цьому ж додатку можна зберігати дебетові, кредитні та дисконтні картки, проїзні та програми лояльності.

За допомогою Google Pay можна оплачувати покупки в інтернеті та в офлайн-магазинах через смартфон, його можна використовувати і в громадському транспорті для оплати проїзду.

Між тим Тім Кук на початку травня повідомив, що сервіс Apple Pay в Україні запустять протягом найближчих місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті