mind
Сенат США представив резолюцію щодо окупації РФ українського Криму

Сенат США представив резолюцію щодо окупації РФ українського Криму

Проект резолюції закликає посилити санкції проти Росії та ніколи не визнавати Крим російським

Сенат США представив резолюцію щодо окупації РФ українського Криму
фото facebook.com/ukr.embassy.usa

У Сенаті США представлено проект резолюції, яка засуджує незаконні намагання Росії окупувати Крим. Про це йдеться в повідомленні Посольства США в Україні.

Двопартійна група сенаторів внесла на розгляд Сенату проект резолюції із засудженням незаконних намагань РФ окупувати український півострів.

У документі Сенат підтверджує позицію, що Крим є частиною суверенної території України. Також наголошено на тому, що політика США повинна полягати у протидії намаганням змінити статус, демографічну карту чи політичну природу Криму.

Резолюція засуджує порушення прав людини в Криму та підкреслює правову відповідальність РФ за такі злочини протягом часу, коли триває незаконна окупація півострову.

Сенатори вчергове закликають США продовжувати застосовувати санкції та вітають подальші зусилля американської сторони щодо заохочення ЄС до впровадження додаткових санкцій, пов’язаних з Кримом.

Також у резолюції міститься заклик до уряду США ніколи не визнавати анексії українського Криму Російською Федерацією.

Нагадаємо: 16 липня у Гельсінкі відбудеться зустріч лідерів РФ та США, де однією з тем для обговорення між Путіним та Трампом буде, зокрема, і Україна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті