mind
Audi та Huawei разом працюватимуть над технологіями під’єднаних авто

Audi та Huawei разом працюватимуть над технологіями під’єднаних авто

Сторони працюватимуть над широким спектром завдань, починаючи з онлайн-сервісів до технологій автономних авто

Audi та Huawei разом працюватимуть над технологіями під’єднаних авто
фото з audi-mediacenter.com

Автовиробник Audi отримав міцного партнера для розвитку інтелектуальних під'єднаних автомобілів. Компанія підписала Меморандум про стратегічну співпрацю з китайською інформаційно-технологічною корпорацією Huawei. Про це йдеться на сторінці автовиробника.

Угода є частиною більш широкого партнерства між компаніями двох країн, ініційованого прем’єр-міністром Китаю Лі Кецяном та канцлером Ангелою Меркель.

«Ми інтенсифікуємо наші спільні дослідження з Huawei в галузі інтелектуальних під'єднаних транспортних засобів, – пояснив Саад Мец, виконавчий директор Audi China. – Наша мета  – підвищити безпеку та оптимізувати транспортні потоки для створення інтелектуальних міст. Початково концепції концентруватимуться на китайському ринку».

Інтелектуальні під’єднані транспортні засоби дозволяють обмінюватись відповідною інформацією з навколишнім середовищем. Для цього авто потребують високоякісного та стабільного підключення до даних. Розширення цього під’єднання потребує інтенсивних досліджень та розробок.

Співробітництво між Audi та Huawei також має на меті полегшити безперервний розвиток автоматизованого кермування та оцифрування послуг у транспортній галузі. Для реалізації цієї мети сторони домовились додатково розробляти навчальні програми з метою укріплення навичок експертів з технологій в обох цих галузях.

«Ми вступаємо в нову еру інтелектуальних під’єднаних транспортних засобів, яка побачить появу нових технологічних синергій між інформаційно-комунікаційними технологіями та автопромом», – прокоментував Вені Шоне, президент LTE Solution Huawei, та додав, що з ростом інновацій в мобільних підключеннях Huawei прагне покращити також досвід кермування.

Нагадаємо: у зв’язку з назріваючою торговою війною між США та Китаєм, німецьким автовиробникам, можливо, доведеться залежати від китайських постачальників.  

Як повідомлялось, влітку минулого року автовиробник Toyota, чіп-мейкер Intel та інші технологічні та авто компанії оголосили про формування консорціуму для створення екосистеми для великих об’ємів даних, що використовуються в під’єднаних автомобілях. До групи, яка отримала назву Automotive Edge Computing Consortium, також входять виробник телекомунікаційного обладнання Ericsson, японський виробник автозапчастин Denso  та телекомунікаційна фірма NTT DoCoMo.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті