mind
Opera представив свій перший браузер із вбудованим криптогаманцем

Opera представив свій перший браузер із вбудованим криптогаманцем

Щоправда, поки він доступний лише в закритому бета-тестуванні

Opera представив свій перший браузер із вбудованим криптогаманцем
фото з blogs.opera.com

Відсьогодні в браузері Opera починає працювати криптогаманець Crypto Wallet.. Наразі він є доступним лише в режимі закритого бета-тестування. Про це йдеться у повідомленні на сайті Opera.

Криптогаманець поєднує в собі прості у використанні функції зашифрованого гаманця з підтримкою Етеріуму або Dapps. Це означає, що користувачі зможуть взаємодіяти з Web 3.0 за допомогою Opera.

«Ми вважаємо, що інтернет сьогодні стане інтерфейсом до децентралізованої мережі завтрашнього дня. Ось чому ми вирішили використати наш браузер для усунення розриву. Ми вважаємо, що за допомогою вбудованого криптогаманця браузер матиме потенціал відновити та розширити свою роль як інструменту доступу до інформації, здійснення транзакцій в інтернеті та управління онлайн-ідентифікацією користувачів таким чином, щоб вони мали більше контролю», – йдеться в повідомленні компанії.

«Ми сподіваємось, що це допоможе прискорити перехід криптовалют від засобів спекуляцій та інвестицій до їх використання для реальних платежів та транзакцій в щоденному житті наших користувачів», – додав менеджер по продукту Чарльз Хамел.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті