Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
«Нібулон» отримав кредит у розмірі $80 млн

«Нібулон» отримав кредит у розмірі $80 млн

На закупівлю продукції в Україні для її подальшого експорту на світовий ринок

«Нібулон» отримав кредит у розмірі $80 млн
Фото: Shutterstock

Українська аграрна компанія «Нібулон» (Миколаїв) отримала кредит у розмірі $80 млн, який планує спрямувати на фінансові потреби компанії в оборотному капіталі, пов’язані із закупівлею продукції в Україні та її експортом на світовий ринок, йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Як зазначається, ING Bank N.V. (ING), як уповноважений  лід-організатор та організатор синдикованого кредиту, та синдикат європейських комерційних банків і ЄБРР підписали відповідну угоду про надання компанії зазначених коштів.

«Кошти будуть спрямовані на фінансування потреб компанії в оборотному капіталі, пов’язаних із закупівлею продукції в Україні та її експортом на світовий ринок», – поясню прес-служба компанії.

Як зазначається, термін погашення кредиту погоджено до трьох років, «що... ідеально відповідає потребам компанії в забезпеченні доступу до довгострокової ліквідності, а також свідчить про інтерес міжнародних банків до «Нібулона».

ТОВ СП «Нібулон» створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал у Миколаєві потужністю 5 млн тонн. Компанія має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 67 одиниць, і Миколаївський суднобудівний завод.

«Нібулон» обробляє 83 000 га. Компанія експортує сільгосппродукцію в більш ніж 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.

Дізнатися про взаємовідносини «Нібулону» та ЄБРР можна в матеріалі Mind «Писано по воді: навіщо «Нібулон» бере кредит у ЄБРР».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті