mind
VIP-умови для VIP-в’язня: як живеться за ґратами Манафорту

VIP-умови для VIP-в’язня: як живеться за ґратами Манафорту

Манафорт має власний телефон, ванну кімнату, душ та робочий простір для зустрічей з адвокатською командою

VIP-умови для VIP-в’язня: як живеться за ґратами Манафорту
Пол Манафорт
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Екс-керівник передвиборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт за порушення умов домашнього арешту прямо із суду був відправлений до в’язниці на час подальшого розгляду. За його ж словами, до нього там ставляться як до VIP-персони. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що Манафорту було надано персональний телефон, який він використовував для здійснення більш ніж 300 дзвінків до адвокатів за останні три тижні. Також він знайшов обхідний шлях до використання свої електронної пошти.

Прокурори також цитували його дзвінки з камери https://mind.ua/news/20178042-manafort-eks-kerivnik-kampaniyi-trampa-zvinuvachuetsya-u-vidmivanni-groshej-i-zmovi-proti-ssha, у яких він стверджував, що перебуває у VIP-умовах та має доступ до усіх файлів, наче як у себе вдома.

Манафорт також має власну ванну кімнату, душ та робочий простір.

За інформацією ЗМІ, йому виділена дуже велика кімната.

За словам спецпрокурора Роберта Мюллера, окрім дзвінків, Манафорт щоденно проводить переговори з адвокатами з 8 до 10 ранку та передає листи через свою адвокатську команду.

Нагадаємо:15 червня цього року Пола Манафорта за порушення умов перебування під домашнім арештом було взято під арешт прямо із зали суду.

Постанову про арешт видано у зв’язку з тим, що Роберт Мюллер, який займається справою втручання Росії в американські вибори у 2016 році, робив спроби вплинути на потенційних свідків у своїй справі до початку судового процесу.

Як повідомлялось, ще в жовтні минулого року Манафорта та його друга Річарда Гейтса звинуватили у відмиванні коштів, ухилянні від сплати податків, шахрайстві та перешкоджанні діяльності урядових установ США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті