mind
Україна визначила соціальні проекти, що представлять країну в Кремнієвій Долині
Партнерський матеріал

Україна визначила соціальні проекти, що представлять країну в Кремнієвій Долині

Команда Enactus Вінницького Національного Технічного Університету представить Україну на міжнародних Змаганнях Enactus World Cup

Україна визначила соціальні проекти, що представлять країну в Кремнієвій Долині
Фото : прес-служба enactus ukraine

Команда Enactus Вінницького Національного Технічного Університету представить Україну на міжнародних Змаганнях Enactus World Cup, який пройде восени у Кремнієвій Долині. Про це повідомляє прес-служба Enactus Ukraine.

Команда презентувала три великих проекти та три підпроекти, які реалізовували впродовж року у Вінницькій області. Всі вони спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.
Перший проект  «Світлі вчинки» – створення комплексної освіти для вихованців Жмеринського інтернату та менторської програми.

Другий проект «Екологія без меж» – це три  комплексні ініціативи, які разом зможуть поліпшити стан екології: створення  контейнерів для паперових горняток та запуск системи збору горняток у 30 закладах Вінниці, розвиток еко-свідомості у школярів за допомогою уроків у шкільній програмі з залученням іноземних волонтерів. Та Eco to the World – вінничани вирішили надати рішення проблемі безробітності у Гані та навчили безробітних заробляти на переробці макулатури.

Та третій проект « Орієнтир на успіх» для людей з порушенням зору.  Команда розробила і оснащила вулиці міста звуковими маячками для комфортного пересування містом людей з вадами зору.

6 липня в Конгрес Холі Космополіт за підтримки Міністерства молоді та спорту пройшли національні змагання соціальних та соціально-підприємницьких проектів. 

Національні змагання Enactus Ukraine – це щорічний конкурс для команд Enactus, які презентують результати своїх соціально-підприємницьких проектів на суд журі. Команди борються за головний приз – представляти Україну на міжнародних Змаганнях Enactus World Cup, який пройде восени у Кремнієвій Долині.

12 команд з різних ВНЗ України пройшли до півфіналу (в рамках 2 ліг) та представили по 2-5 проектів, які вони реалізовували протягом року. У кожній лізі по 20 представників журі, які оцінювали проекти конкурсантів. Проекти базуються на Цілях Сталого Розвитку, та діляться за напрямами: освітні, екологічні, соціальні.

У фінал конкурсу пройшло 4 команди – Вінницький Національний Технічний Університет, Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана, Одеський Національний Університет імені Мечнікова, Одеський Національний Економічний Університет.

Серед журі фінального конкурсу були лідери бізнесу та третього сектору – Рогожинський Олексій, засновник Укрзолото, Ярема Олександр, Заступник Міністра Міністерство молоді та спорту, Зражевська Анастасія, керівник відділу PR в МакДональдз, Денис Гурський, Co-Founder в 1991 Open Data Incubator, Олекандра Говоруха, Community and Event manager Unit City, Cвітлана Гриценко, Director of the Department of National Programs в Victor Pinchuk Foundation, Василь Назарук, керівник програми соціального інвестування у Western NIS Enterprise Fund, представники компаній-партнерів: Winner Group Ukraine, EY, JTI, kpmg, Цитрус та інші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті