Голова «Укрпошти» подав заяву про відставку у зв’язку із закінченням контракту

Голова «Укрпошти» подав заяву про відставку у зв’язку із закінченням контракту

Смілянський очікує від Кабміну визначеності щодо подальшої стратегії розвитку «Укрпошти»

Голова «Укрпошти» подав заяву про відставку у зв’язку із закінченням контракту
Ігор Смілянський

Голова «Укрпошти» подав акціонеру заяву про відставку у зв’язку із закінченням контракту, щоб саме акціонер міг прийняти рішення про керівництво компанією, а також про подальшу стратегію розвитку «Укрпошти».

Про це голова підприємства Ігор Смілянський написав у своєму Facebook.

«30 червня завершився мій перший контракт на посаді генерального (а потім в. о. генерального) директора «Укрпошти». І, відповідно до кращих практик корпоративного управління, по його закінченні 2 липня я подав акціонеру заяву про відставку, щоб саме акціонер міг прийняти рішення про керівництво компанією, – зазначив він і додав: – Незважаючи на поширену практику в. о. у нашій країні, я вважаю, що успішно керувати такою великою і складною компанією, як «Укрпошта», у статусі в. о. нескінченно – неправильно».

Уважаемые друзья, коллеги, журналисты! Как и обещал, сегодня на встрече с командой и журналистами я озвучил свое...

Опубликовано Igor Smelyansky Четверг, 12 июля 2018 г.

Як він пояснив, повинен бути чіткий мандат довіри і система контролю та мотивації.

«На наступні 2 або 3 роки необхідно те ж саме, і так, ринкова система мотивації (як би політично непопулярне це не звучало) зі зрозумілими орієнтирами для керівництва компанії – що важливіше: прибуток сьогодні або якісна інфраструктура завтра; присутність навіть у збиткових селах, щоб там була цивілізація, або все-таки прибуток; а що робити якщо не платять за послуги, що надаються, навіть собівартість?», – зазначив Смілянський.

Як він пояснив, на всі ці питання відповіді повинні бути чітко дано на початку контракту, щоб потім не було нерозуміння, навіщо і куди бігла команда і компанія.

«Я щиро сподіваюся, що в рамках в тому числі останніх рішень Кабміну ми обов'язково вийдемо на позитивне рішення, і я разом з командою продовжу реформу «Укрпошти». Як я сказав сьогодні команді – я вдячний їм за все те, що було зроблено за ці 2 роки, і при отриманні мандата довіри ми зможемо зробити ще краще», – резюмував він.

Нагадаємо, до 31 серпня Кабмін повинен задовольнити запропоновані «Укрпоштою» умови по КПІ і стратегії розвитку підприємства. В іншому випадку Смілянський заявляв про намір залишити посаду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті