Dragon Capital купить столичний бізнес-центр

Dragon Capital купить столичний бізнес-центр

Це забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дав дозвіл Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) Томаша Фіали придбати ТОВ «Мартін Лофт», що володіє дев'ятиповерховим офісним центром «Пори року» класу «В». Про це з посиланням на дані АМКУ пише Інтерфакс-Україна.

Зазначена будівля знаходиться на вул. Кудряшова, 14б в Солом'янському р-ні Києва.

Так, концентрація полягає в придбанні компанією Dragon Capital Investments Limited частки в статутному капіталі ТОВ «Мартін Лофт». Це забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

БЦ «Пори року» входить в портфель проектів девелопера «Нерухомість столиці» ( «НЕСТ»). Загальна площа об'єкта становить 7 840 кв м, орендна – 6 700 кв м.

Згідно з даними сайту «НЕСТ» на станом на 1 червня цього року, заповнюваність БЦ орендарями становить 100%.

За інформацією на сайтах агентств нерухомості, зазначений бізнес-центр був виставлений на продаж на початку березня 2018 року по ціні $ 8 млн (з ПДВ).

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital, що заснована у 2000 році. Компанія працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Раніше повідомлялось, що АМКУ дозволив Dragon Capital купити 50% акцій виробника м'яса індички ТМ «Сяйвір»

Також, АМКУ дав дозвіл Dragon Capital на купівлю бізнес-центру.

Також компанія повідомила про наміри залучати $300 млн інвестицій в Україну.

АМКУ дозволив Dragon Capital придбати понад 50% ритейлера «Край», також компанія придбала бізнес-центри «Прайм» і «Євразія» у БТА Банк, а в жовтні минулого року стала співвласником нової української морської онлайн-платформи ShipNEXT.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті