mind
Apple з партнерами створять у Китаї фонд чистої енергії

Apple з партнерами створять у Китаї фонд чистої енергії

У найближчі 4 роки інвестори вкладуть у банк понад $300 млн

Apple з партнерами створять у Китаї фонд чистої енергії
фото з apple.com

Компанія Apple анонсувала створення першого в своєму роді фонду чистої енергії в Китаї разом із 10 своїми партнерами. Про це йдеться на сайті компанії.

У рамках прихильності Apple до вирішення проблем змін клімату та розширення використання поновних джерел енергії спільно із своїми партнерами компанія інвестує близько$ 300 млн протягом наступних чотирьох років у Китайський фонд чистої енергії.

Фонд буде інвестувати та розробляти проекти в області чистої енергії  загальною потужністю понад 1 ГВт поновної енергії в Китаї, що еквівалентно підключенню майже 1 млн будинків.

«В Apple ми з гордістю приєднуємось до компаній, які активізують роботу із вирішення проблем клімату, – сказала Ліза Джексон, віце-президент Apple з питань навколишнього середовища, політики та соціальних ініціатив. – Ми дуже раді, що багато з наших постачальників беруть участь у цьому фонді та сподіваються, що цю модель можна буде відтворити в глобальному масштабі, щоб допомогти компаніям усіх розмірів мати значний позитивний вплив на наш планету».

Перехід на чисту енергетику може бути складним. Це особливо актуально для невеликих компаній, які не мають доступу до життєздатних джерел енергії. Завдяки своєму розміру та масштабу Китайський фонд чистої енергії надасть своїм учасникам перевагу досягти більшої купівельної спроможності та здатності до більш привабливих та різноманітних рішень у сфері чистої енергії.

Китайський фонд чистої енергії управлятиметься через третю сторону, DWS Group (підрозділ Deutsche Bank), яка спеціалізується на стійких інвестиціях і також інвестуватиме у фонд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті