mind
«Нафтогаз України» розпочав підготовку до розміщення євробондів

«Нафтогаз України» розпочав підготовку до розміщення євробондів

НАК оголосив відкриті торги на закупівлю послуг з присвоєння кредитного рейтингу, який сприятиме розміщенню єврооблігацій компанії

«Нафтогаз України» розпочав підготовку до розміщення євробондів
фото DR

НАК «Нафтогаз України» оголосив відкриті торги на закупівлю послуг з присвоєння кредитного рейтингу, який сприятиме розміщенню єврооблігацій компанії. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

Згідно з повідомленням, основні завдання, які мають бути реалізовані, включають проведення командою  аналітиків переможця тендеру аналітичного огляду діяльності компанії, присвоєння кредитного рейтингу на підставі підготовленого аналітичного огляду; оприлюднення кредитного рейтингу компанії англійською мовою на власному офіційному сайті.

У прес-службі наголошують, що послуги з присвоєння кредитного рейтингу мають відповідати максимально високим професійним стандартам, які зазвичай застосовуються до таких послуг, та мають бути надані з дотриманням вимог регламенту (ЄС) №1060/2009 Європейського парламенту та Ради від 16 вересня 2009 року про кредитні рейтингові агентства.

«Оскільки прогнозується, що потенційними покупцями єврооблігацій можуть бути як європейські, так і американські інвестори, учасник торгів повинен мати статус національно визнаної статистичної рейтингової організації (nationally recognized statistical rating organization – NRSRO) відповідно до розділу 15Е Закону про цінні папери та біржі від 1934 року Сполучених Штатів Америки», – наголошують у НАК.

Очікувана вартість закупівлі не перевищить 3,99 млн грн.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 10:00 30 липня 2018 року.

Раніше голова НАК Андрій Коболєв анонсував, що «Нафтогаз України» розглядає можливість випуску єврооблігацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті