Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Samsung пішов війною на Apple і в рекламному ролику висміяв iPhone X (ВІДЕО)

Samsung пішов війною на Apple і в рекламному ролику висміяв iPhone X (ВІДЕО)

Невідомо, наскільки це ефективно – не всім покупцям подобається прямий «наїзд» на конкурентів

Samsung пішов війною на Apple і в рекламному ролику висміяв iPhone X (ВІДЕО)
скрін-шот Youtube

Американський підрозділ Samsung випустив рекламу, в якій розкритикував смартфон iPhone X і технічну підтримку Apple. Південнокорейська компанія пропонує прихильникам «айфонів» перейти на Galaxy S9, який значно «швидший», пише Life.Technology.

У сюжеті ролика розповідається, як дівчина приходить у магазин Apple Store і скаржиться співробітнику магазина, що розчарована новим iPhone X, оскільки той працює недостатньо швидко, не швидше за Galaxy S9. «Я ж думала, що це справжній смартфон з майбутнього», – каже вона. Співробітник не знає, що їй відповісти, і «зависає». Після цього йде текст «Переходьте на Galaxy S9».

Користувачі неоднозначно сприйняли «наїзд» на Apple. У коментарях дехто нагадує, що флагман Apple продається набагато краще, ніж Galaxy S9.

Наприклад, за підсумками І кварталу 2018 року айфони посіли три перших місця в топі гаджетів, що найкраще продаються в США, тоді як телефони Samsung не потрапили навіть у першу п'ятірку.

Нагадаємо, провідні південнокорейські виробники смартфонів Samsung та LG змінюють тактику і намагаються завоювати ринок кількістю новинок.

Раніше ми розповідали, як Audi зі своїм рекламним роликом оскандалилася в Китаї: реклама, де жінки порівнюються з автомобілями, шокувала користувачів.

Більше про приклади успішних (і невдалих) рекламних кампаній у різних сферах бізнесу – в матеріалі Mind «Робота на результат: список книг з маркетингу від Олени Лазуткіної».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті