Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
За два дні роботи бази визначення оцінки нерухомості відхилено 10% звітів

За два дні роботи бази визначення оцінки нерухомості відхилено 10% звітів

Звіти відхилено через невідповідність ціни

За два дні роботи бази визначення оцінки нерухомості відхилено 10% звітів
Фото: Shutterstock

Фонд державного майна України (ФДМ) запустив оновлену Єдину базу даних оцінки нерухомості, яка виключає сумнівні угоди з оподатковуваним майном. Про це повідомляє прес-служба фонду.

До складу системи входять база даних та модуль електронного визначення оціночної вартості (з метою перевірки вартості об’єктів оподаткування, внесеної суб’єктом оціночної діяльності). 

«Застосування електронних майданчиків дасть можливість сформувати реальні ціни на ринку оцінки рухомого та нерухомого майна та виключити зловживання у цій сфері, які набули масштабного характеру», – йдеться в повідомленні.

Станом на 20 липня, за два дні роботи нової Єдиної бази оцінки, до неї внесено майже 300 звітів. 10% звітів, які оцінювачі хотіли внести, відхилено через невідповідність ціни.

Оцінювачі мають право звернутися до Фонду державного майна з апеляцією і протягом 10 днів отримати рецензію на ці звіти, а потім внести їх до бази, якщо рецензія буде позитивною.

Разом з цим повідомляється, що протягом двох тижнів запрацюють ще три електронні майданчики, які наразі проходять тестування. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті