Microsoft, Google, Facebook та Twitter створюють проект для полегшення переносу своїх даних користувачами між цими платформами

Microsoft, Google, Facebook та Twitter створюють проект для полегшення переносу своїх даних користувачами між цими платформами

Data Transfer Project, очікується, отримає широке розповсюдження, торкнеться більшості основних соцмереж та платформ

Microsoft, Google, Facebook та Twitter створюють проект для полегшення переносу своїх даних користувачами між цими платформами
фото з pixabay.com

Чотири з найбільших технологічних компаній світу об’єднуються разом, щоб користувачам було простіше завантажувати та передавати свої дані між цими платформами. Microsoft, Google, Facebook та Twitter заявили, що спільно працюють над проектом під назвою Data Transfer Project (DTP). Про це повідомляє Engadget.

Група вже опублікувала технічний документ, в якому детально описується його бачення більш простої та зручної екосистеми переносу даних.

По своїй суті, DTP буде програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, який використовуватиме серію адаптерів. Адаптери будуть представлені у двох видах: експорт та імпорт адаптерів даних, а також адаптери аутентифікації для перевірки та захисту користувачів.

Теоретично, це значить, що людина зможе передавати свої фото з Instagram до Flicker або Google Photo без потреби попередньо вантажити їх в бібліотеку.

Очікується, що нова система після завершення охопить багато типів даних, включно із електронною поштою, контактами, календарями та іншими даними.

DTP все ще знаходиться в розробці і не є доступним для широкого загалу.

Учасники проекту відзначають, що можливість легко переносити дані між платформами дозволить новим компаніям простіше виходити та закріплюватись на ринку, оскільки нових користувачів залучати буде простіше.

Спільне оголошення компаній з’явилось після введення в дію Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR), за допомогою якої ЄС посилив та уніфікував захист персональних даних всіх осіб в країнах Євросоюзу. В той же час, DTP діятиме повсюди і для усіх, а не лише для громадян ЄС, але,скоріше всього цей процес буде прискорено або формалізовано через введення нових правил.

Розробники говорять, що хоча це і займе час, «але ми раді попрацювати із новаторами та пристрасними людьми з інших компаній, щоб стати першими… у русі до більш відкритого та динамічного інтернету».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло