Tesla попросила постачальників повернути частину грошей від старих угод - WSJ

Tesla попросила постачальників повернути частину грошей від старих угод - WSJ

Представники Tesla вважають, що це допоможе автовиробнику стати прибутковим

Tesla попросила постачальників повернути частину грошей від старих угод - WSJ
Фото Shutterstock

Неочікуваним кроком для компанії Tesla стало звернення до постачальників компонентів до авто із проханням повернути частину грошей в якості кешбеку за контрактами, які були підписані з 2016 року. Про це повідомляє TechCrunch із посиланням на The Wall Street Journal.

На думку керівництва компанії, це допомогло б стати їй прибутковою.

В свою чергу, цей крок не може не викликати занепокоєння щодо грошового потоку компанії, не зважаючи на заяви генерального директора Tesla Ілона Маска, що автовиробник нарешті стане прибутковим в ІІІ та IV кварталах року.

Після кількамісячних затримок та неспроможності компанії досягти поставлених амбітних цілей, на початку цього місяця компанія оголосила, що «вийшла» на заплановані 5000 одиниць авто на тиждень.

Повідомляється, що представники Tesla від коментарів відмовились, але підтвердили, що ведуть переговори стосовно зниження цін за контрактами, деякі з яких були підписані ще в 2016 році.

Представники постачальників говорять, що компанії часто просять знизити ціну за контрактами, але ще ніколи не просили повертати гроші за уже закритими угодами.

Як сказав в інтерв’ю WSJ промисловий консультант Денніс Віранг, «це показує, що Tesla зараз у відчайдушному становищі» і компанія наразі турбується лише про свою прибутковість, а не про прибутки постачальників.

Нагадаємо: Tesla прозвітувала про рекордні збитки за І квартал 2018 року, втім, Маска не полишає оптимізм зробити компанію прибутковою в ІІІ та IV кварталах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло