Американські сенатори закликали підготувати нові санкції проти Росії до нової зустрічі Трампа із Путіним

Американські сенатори закликали підготувати нові санкції проти Росії до нової зустрічі Трампа із Путіним

На їх думку, нові санкції зможуть врятувати майбутні вибори від російського втручання

Американські сенатори закликали підготувати нові санкції проти Росії до нової зустрічі Трампа із Путіним
Фото Shutterstock

США мають оперативно підготувати нові санкції проти РФ, щоб унеможливити її втручання в майбутні вибори. Про це заявили два впливових сенатори-республіканці, передає Reuters.

Сенатор Ліндсі Грем сказав, що санкції мають бути узгоджені ще до того, як президент Трамп зустрінеться із Путіним.

«Треба співпрацювати з Конгресом щодо розробки нових санкцій, тому що Путін не розуміє, – сказав Грем. – Нам потрібні нові, суворі санкції, які висіли б над його головою, а потім уже зустрічайтесь із ним».

Незважаючи на критику Трампа навіть його ж однопартійцями після його зустрічі із російським президентом, Трамп все ж запросив Путіна до Вашингтона для проведення другого саміту восени.

Вибори до Конгресу заплановані на листопад.

Республіканець Трей Гауді, голова комітету Палати представників з нагляду та урядової реформи, не впевнений у необхідності запрошення російського лідера до Білого дому.

Обговорення із Путіним таких питань, як громадянська війна у Сирії, за його словами, «досить відрізняється від напрямку запрошення».

«На мою думку, це слід залишити для наших союзників, таких як Великобританія, Канада та Австралія, і тих, хто з нами кожного дня», – сказав він.

Сенатор Марко Рубіо переконаний, що «вони (росіяни) втручались і будуть втручатись у вибори в майбутньому».

Минулого четверга Рубіо та Ван Холлен звернулись до керівництва сенатських комітетів з банків та міжнародних справ із проханням провести слухання про можливість введення нових санкцій проти РФ.

Нагадаємо: сьогодні Дональд Трамп вчергове змінив свою думку щодо російського втручання в американські вибори 2016 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло