Трамп пообіцяв поговорити про Україну із Путіним під час наступної зустрічі

Трамп пообіцяв поговорити про Україну із Путіним під час наступної зустрічі

Під час другого саміту голови держав обговорюватимуть також питання боротьби з тероризмом, кібератаки, КНДР, Ізраїль та багато іншого

Трамп пообіцяв поговорити про Україну із Путіним під час наступної зустрічі
Дональд Трамп
Фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп після шквальної критики в свою сторону щодо попередньої зустрічі із своїм російським колегою пообіцяв провести ще один саміт, під час якого обговорити ряд важливих питань, серед яких і Україна. Про це він написав у своєму Twitter

«Саміт з Росією був справжнім успіхом, якщо не звертати увагу на справжнього ворога, фейкові новини. Я з нетерпінням чекаю нашої другої зустрічі, щоб ми могли приступити до реалізації деяких з питань що обговорювались, включно із припиненням тероризму, безпекою для Ізраїлю, ядерного нерозповсюдження, кібератаками, торгівлею, Україною, миром на Близькому Сході, КНДР та багато іншого. Є багато вирішень цих питань, деякі – прості, деякі – ні… але усі їх можна вирішити».

Нагадаємо: за результатами першого російсько-американського саміту президента США Дональда Трампа розкритикували за його відмову визнати російське втручання в американські вибори в 2016 році.  

Пізніше він також пояснював, що його можливо неправильно зрозуміли, оскільки він обмовився та використав у речення «подвійне заперечення».

А напередодні, Трамп заявив, що покладає провину за втручання особисто на Путіна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті