Мінфін запустив офіційну сторінку в терміналі Bloomberg

Мінфін запустив офіційну сторінку в терміналі Bloomberg

Тепер у Bloomberg буде розміщено інформацію про календар аукціонів українських ОВДП, про оголошення та результати аукціонів

Мінфін запустив офіційну сторінку в терміналі Bloomberg
Фото: Shutterstock

Міністерство фінансів України запускає офіційну сторінку в терміналі Bloomberg, йдеться у повідомленні на сайті міністерства.

Як зазначається, про це оголосила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова під час робочого візиту до Великої Британії.

«Тепер кожен користувач Bloomberg може отримати інформацію про календар аукціонів українських облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), оперативну інформацію про оголошення та результати аукціонів», – пояснюють у міністерстві.

Також на сторінці міститься інформація про облігації внутрішньої та зовнішньої держаної позики (ОВДП та ОЗДП), що перебувають в обігу, список первинних дилерів та загальна інформація про аукціони.

Як зазначається, дана сторінка – це широко доступний інформаційний ресурс про фінансові інструменти, емітентом яких виступає Україна. Інформування іноземних інвесторів про українські суверенні фінансові інструменти сприятиме розширенню бази іноземних інвесторів у цінні папери, випущені Україною.

Користувачі терміналу Bloomberg можуть знайти офіційну сторінку Мінфіну через функцію MFU.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло