Радником з приватизації ОГХК прагнуть стати 7 претендентів

Радником з приватизації ОГХК прагнуть стати 7 претендентів

Фонд держмайна завершив прийом заявок від потенційних радників на перші 6 об’єктів великої приватизації

Радником з приватизації ОГХК прагнуть стати 7 претендентів
Фото Shutterstock

На позицію радника для приватизації «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»  подали заявку 7 претендентів, повідомляє голова Фонду державного майна Віталій Трубаров. 

Фонд завершив прийом заявок від потенційних радників на перші 6 об’єктів великої приватизації. Окрім 5 претендентів на ОПЗ, стільки ж претендентів виявилося на «Вугільну компанію «Краснолиманська».

Лідером із прийнятих заявок стала ОГХК, із 7 охочими. Дргим за кількістю заявок виявився «Електроважмаш» – 6 заявок.

Щодо заводу «Одеського припортового заводу» надійшло 5 заявок. Окрім того, на позицію радника для приватизації  заводу лікарських засобів «Індар»  було подано 3 заявки, а «Президент Готелю» – 2.

Вже післязавтра, 26 липня, ФДМ розпочне відкриття пропозицій по 3 об’єктам: ОПЗ, «Індар» та «Президент Готель». Другий етап виставлення балів і оголошення переможця відбудеться 30 липня.

Аналогічно 27 і 31 липня відбудеться конкурс по «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», «Завод «Електроважмаш», «Вугільна компанія «Краснолиманська». Возночас, 30 липня також буде оголошено конкурс з відбору радника на інші підприємства великої приватизації.

Нагадаємо: наразі, ФДМ залучив лише одного радника – для приватизації 78,3% акцій енергогенеруючої компанії «Центренерго». Ним став консорціум на чолі з Ernst&Young, угода з яким було підписано ще на початку серпня минулого року, проте реальна робота почалася лише після його затвердження урядом в кінці лютого цього року.

Нагадаємо: в червні Фонд держмайна України оголосив перші конкурси з відбору радників для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій для 6 з 22 підприємств. Радник отримає до 0,5% вартості активів підприємства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло