Інформація про те, що Samsung прийматиме криптовалюту, виявилася неправдою

Інформація про те, що Samsung прийматиме криптовалюту, виявилася неправдою

Новину поширювала литовська платіжна система CopPay

Інформація про те, що Samsung прийматиме криптовалюту, виявилася неправдою
фото Shutterstock

Південнокорейська корпорація Samsung спростувала інформацію про те, що починає приймати криптовалюту в якості оплати у своїх торгових точках в країнах Балтії. Про це повідомляє TheNextWeb, на який посилається ForkLog.

«Ці чутки не відповідають дійсності. Така наша офіційна відповідь», – заявила прес-служба Samsung в коментарі виданню.

Кілька днів тому зʼявилася інформація про впровадження криптовалютних платежів у магазинах Samsung. Її поширювали представники литовської платіжної системи CopPay, які нібито виступили партнерами Samsung.

Вони заявили, що в Литві, Латвії та Естонії розплатитися за техніку Samsung можна за допомогою біткойна та інших криптовалют – Ethereum, Dash, Nem, Steem, Litecoin і Ripple.

Після того, як південнокорейська компанія оприлюднила спростування цієї інформації, CopPay видалила фейкову заяву на своїй сторінці в Facebook.

Пізніше надійшла уточнююча інформація від представників CopPay. За їх словами, платіжна компанія уклала угоду про надання своїх послуг з торговим посередником Samsung в країнах Балтії. Після спростування від Samsung торговий посередник прийняв рішення про припинення криптовалютних платежів у торгових точках.

Samsung і посередник поки що не надали офіційних коментарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло