mind
Сенат США розпочав роботу над новими антиросійськими санкціями

Сенат США розпочав роботу над новими антиросійськими санкціями

Нові санкції стосуватимуться енергетичного і фінансового сектору та протидії гібридним загрозам з боку РФ

Сенат США розпочав роботу над новими антиросійськими санкціями
Фото Shutterstock

Американські сенатори Ліндсі Грем та Боб Мендес оголосили про початок роботи над новими санкціями проти Росії, які одночасно посилять тиск на РФ та укріплюватимуть потенціал США. Про це йдеться на сайті комітету з іноземних справ Сенату.

«Ми сповнені рішучості забезпечити, щоб Конгрес підтримував активну роль як в протистоянні російській агресії, так і в забезпеченні того, щоб виконавча влада здійснювала необхідні кроки для захисту США та наших союзників. Тому в найближчі дні ми почнемо вводити обов’язкове всезагальне законодавство для забезпечення введення обов’язкових санкції в рамках CAATSA (закон «Про протидії противникам Америки через санкції»), в той же час працюватимемо над введенням додаткових санкцій, щоб забезпечити максимальний вплив на кампанію Кремля проти нашої демократії та міжнародного порядку», йдеться в повідомленні.

Нові санкції включатимуть заходи в енергетичному та фінансових секторах РФ, стосуватимуться російських олігархів та державного боргу країни. Крім того, планують секторальні санкції проти російських хакерів, а також посилення протидії російській дезінформації та гібридних загроз. Законопроект також пропонує створення Національного центру для реагування на загрози з боку Росії та створення офісу координатора санкцій в Державному департаменті.

Нагадаємо: раніше американські сенатори заявили про необхідність підготовки нових санкцій ще до наступної зустрічі лідерів США та РФ, Дональда Трампа та Владіміра Путіна. Крім того, нові санкції, на їх думку, мають захистити майбутні вибори в США від втручання РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті