mind
eBay зробить Apple Pay одним із способів оплати

eBay зробить Apple Pay одним із способів оплати

Загальнодоступним сервіс стане до 2021 року

eBay зробить Apple Pay одним із способів оплати
фото з pixabay.com

Міжнародний аукціон eBay цієї осені додасть Apple Pay в якості одного із способів оплати, даючи людям змогу оплачувати товари через мобільний додаток eBay або через браузер Safari із використанням фірмового цифрового гаманця Apple Cupertino. Про це повідомляє Engadget.

Зазначається, що спочатку ця послуга з’явиться лише в обмеженої кількості людей, але уже до 2021 року eBay планує зробити новий спосіб оплати загальнодоступним.

В той час як eBay та PayPal «розлучились» ще в 2015 році, аукціон перейшов на інтегровану платіжну систему, створену в Амстердамі компанією Adyen на початку цього року. Оскільки продукт Adyen є виключно допоміжним сервісом, eBay, очевидно, додаватиме окрім Apple Pay ще і інші сервіси. Для продавців це означатиме більш низькі витрати на обробку.

«Apple Pay –  є однією з найрозповсюдженіших форм платежів та надає користувачам швидкий, простий та безпечний спосіб оплати. Пропозиція платити через Apple Pay на eBay – є першим кроком в наданні більшого вибору та гнучкості в оплаті для наших десятків мільйонів покупців», – заявив Стів Фішер, старший віце-президент eBay з питань платежів.

Нагадаємо: на початку липня 2018 року ПриватБанк відкрив можливість розраховуватись через Apple Pay клієнтам будь-якого українського банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті