Українська «Мрія» закінчує доставку генераторів з Чилі до Болівії

Українська «Мрія» закінчує доставку генераторів з Чилі до Болівії

«Авіалінії Антонова» завершують найбільшу серію рейсів на літаку «Мрія» в рамках енергетичного проекту

Українська «Мрія» закінчує доставку генераторів з Чилі до Болівії
АН-225
Фото Facebook "Антонов"

Ан-225 «Мрія» авіакомпанії «Авіалінії Антонова» успішно виконав 12-й рейс з доставки 12 генераторів для теплоелектростанції з Чилі до Болівії  на замовлення Hansa Meyer Global Transport GmbH & Co, повідомляє «Антонов».

Згідно з повідомлення, це найбільший за кількістю послідовних рейсів проект в історії експлуатації цього літака на комерційному ринку.

В кожному рейсі «Мрія» доставляла вантаж вагою до 160 тонн. Початкова конфігурація вантажів не дозволяла завантажити їх в кабіну літака. Проблему вирішили через зміну конструкції такелажних вузлів на вантажі.

«Після перевезення та вивантаження вантажів на естакаду літака такелажні вузли монтувалися на свої вихідні положення та затягувалися болтами для подальшого підняття зовнішними кранами. Крім того, виходячи з висоти вантажів, знадобилося спеціальне низькопрофільне завантажувальне обладнання, яке розробили фахівці ДП «АНТОНОВ», – додають в компанії. 

Водночас, було зміцнено схему спирання вантажів на підлогу літака, розроблено спеціальну швартувальну схему, яка передбачала наварювання розрахункової кількості швартувальних вузлів та спеціальних такелажних вузлів для тросів лебідок літака.

«Зважаючи на те, що в аеропорту Чіморе, Болівія, куди доправлялись вантажі, відсутнє обладнання для виконання рейсів у нічний час, всю операцію було сплановано таким чином, щоб літак приземлитися на світанку та вилетіти перед заходом сонця», – розповідають в «Антонова».

У відповідь на запит Mind щодо вартості угоди з Hansa Meyer Global Transport GmbH & Co, у прес-службі «Антонова» зіслалися на комерційну таємницю. 

Нагадаємо: місія з доставки 12 генераторів з Чилі до Болівії розпочалася 3 липня 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті