ICU побудує в Україні найбільший завод з переробки відходів вартістю 7-10 млн євро

ICU побудує в Україні найбільший завод з переробки відходів вартістю 7-10 млн євро

Підрядником з реалізації проекту буде хорватська компанія Тehnix

ICU побудує в Україні найбільший завод з переробки відходів вартістю 7-10 млн євро
фото pixabay.com

ТОВ «МС Соціальний проект», що входить до групи ICU, інвестує в будівництво в Житомирі найбільшого в Україні заводу з переробки несортованих твердих побутових відходів за спеціальною технологією, йдеться в повідомленні ICU. 

Як зазначив керуючий партнер ICU Костянтин Стеценко, сума інвестицій в будівництво заводу складатиме від 7 до 10 млн євро.

«Після реалізації цього проекту в Житомирі, ми розглядаємо можливість будівництва таких заводів і в інших містах України. Для нас це не лише бізнес, а й важливий соціальний проект, спрямований на поліпшення екологічної ситуації в країні», – Стеценко.

ICU вказує, що проектна потужність заводу передбачає переробку близько 82 тис. Тонн ТПВ в рік. Попередній термін будівництва об'єкту – 1 рік з моменту отримання необхідних дозвільних документів. Завод працюватиме в 2 зміни. Чисельність персоналу – 150 осіб.

Згідно з документом, підрядником з реалізації проекту обрано компанію Тehnix (Хорватія), яка є виробником обладнання і розробником МБО-Т технології (механічна, біологічна і термічна обробка і переробка твердих побутових відходів). Тehnix побудувала і ввела в експлуатацію більше 50 аналогічних заводів у країнах Євросоюзу, в країнах, де ТПВ, як і в Україні, не сортуються у будинку.

ICU вказує, що проектна потужність заводу передбачає переробку Глибина переробки за даною технологією досягатиме 85-95%, а її результатом стане отримання вторинної сировини, альтернативного RDF-палива для цементних заводів і компосту з органічної фракції ТПВ

ТОВ «МС Соціальний Проект» належить на 100% «ТОВ» КУА «Інвестиційний капітал Україна» з групи ICU.

Заснована в 2006 році фахівцями з ING група ICU є однією з провідних в країні з управління активами: під її управлінням перебувають активи понад $500 млн. Основними власниками є її керуючі партнери Макар Пасенюк і К. Стеценко.

Нагадаємо: інвестиційна група ICU через кіпрську Aina Management Ltd придбала «Трансгарант-Україна», дочірнє підприємство російського залізничного оператора ТОВ «Фірма «Трансгарант» з групи FESCO.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті