Трамп погрожує «великими» санкціями Туреччині через пастора Брансона

Трамп погрожує «великими» санкціями Туреччині через пастора Брансона

Опозиціонеру загрожує до 15 років в’язниці

Трамп погрожує 	«великими» санкціями Туреччині через пастора Брансона
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон введе проти Туреччини «великі санкції» через арешт американського пастора Ендрю Крейга Брансона.

«США введуть великі санкції проти Туреччини за те, що вони довгий час утримують пастора Ендрю Крейга Брансон, великого християнина, сім'янина і чудову людину. Він дуже страждає. Ця невинна людина віри повинна бути звільнена негайно!», – написав Трамп у своєму Twitter.

За інформацією турецького агентства Anadolu, 50-річного протестантського пастора Брансона було переведено під домашній арешт через «проблеми зі здоров'ям».

У в'язниці він пробув 1,5 року – його підозрюють у зв'язках з організацією опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена «FETO», яка в Туреччині вважається терористичною. Якщо Брансона визнають винним, йому загрожує до 15 років в'язниці.

Нагадаємо, Сенат США розпочав роботу над новими антиросійськими санкціями, які будуть стосуватися енергетичного і фінансового сектору та протидії гібридним загрозам з боку РФ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло