mind
Мюллер зайнявся вивченням дописів Трампа у Twitter

Мюллер зайнявся вивченням дописів Трампа у Twitter

На думку спецпрокурора, через «твіти» президент міг тиснути на свідків або протидіяти розслідуванню

Мюллер зайнявся вивченням дописів Трампа у Twitter
Роберт Мюллер
Фото Federal Bureau of Investigation

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує справу щодо російського втручання в американські вибори в 2016 році розпочав ретельне вивчення дописів президента Трампа у Twitter у пошуках його спроб через них протидіяти розслідуванню. Про це повідомляє The New York Times.

Протягом багатьох років президент Трамп використовував Twitter як канал зв'язку із суспільством, а також застосовував в якості зброї проти своїх політичних суперників, навіть після того, як радники попередили, що це може мати правові наслідки.

Тепер ці їх слова стали цілком обґрунтованими. Спецпрокурор Мюллер почав ретельне вивчення дописів президента, зокрема тих, які стосуються генерального прокурора Джеффа Сешенса та екс-голови ФБР Джеймса Комі. В команді Мюллера підозрюють, що через дописи у соціальній мережі Трамп міг впливати або тиснути на свідків або змусити правоохоронні органи припинити розслідування.

Мюллер хоче допитати Трампа про його «твіти». Цей інтерес є додатковим до цілого ряду інших дій президента, які Мюллер розглядає як імовірну протидію розслідуванню.

Нагадаємо: президент Трамп повідомив, що анонсований ним саміт із президентом Путіним на осінь цього року, буде перенесено на час, коли «завершиться полювання на «російських відьом». Він та його команда вважають, що розслідування Мюллера закінчиться до 2019 року.

Як повідомлялось, адвокат Трампа пояснив чому Мюллер не зможе висунути обвинувачення проти президента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті