«Запоріжсталь» за I півріччя перерахувала до бюджету близько 1,9 млрд грн

«Запоріжсталь» за I півріччя перерахувала до бюджету близько 1,9 млрд грн

До місцевого бюджету комбінат направив більше 331 млн грн

«Запоріжсталь» за I півріччя перерахувала до бюджету близько 1,9 млрд грн
Фото: Shutterstock

Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» за 6 місяців поточного року перерахував до зведеного бюджету близько 1,9 млрд грн.

Про це з посиланням на прес-службу комбінату повідомляє БізнесЦензор.

«За перші шість місяців поточного року «Запоріжсталь» перерахував до зведеного бюджету близько 1,9 млрд грн. До місцевого бюджету комбінат направив більше 331 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Також комбінат увійшов до числа 100 найбільших платників податків першого півріччя 2018 року по версії Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС).

Так, у 2017 році комбінат направив до бюджетів усіх рівнів понад 3,2 млрд гривень податків і зборів.

Крім того, у березні 2018 року комбінат також увійшов у п’ятріку великих отримувачів відшкодування ПДВ, разом з «Арселор Міттал Кривий Ріг», ММК ім. Ілліча, «Кернел-Трейд» та «Азовсталь», які отримали 3,17 млрд грн.

Нагдаємо, у квітні минулого року Міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна група «Метінвест» перевела свої акції ПАТ «Запоріжсталь» з двох компаній-резидентів – ТОВ «Запоріжсталь-РС» і ТОВ «Галс-Інвест» – на кіпрські компанії Brandfeld Finance Ltd і Lasartico Holdings Ltd.

Раніше, у липні 2012 року група «Метінвест» разом з групою інвесторів стала власником 50,0032% акцій «Запоріжсталі» (зокрема, «Метінвест» став власником 49,0032%, а група інвесторів – 1% акцій), а також акцій, що раніше належали групі «Індустріал» в цілому ряді інших гірничо-металургійних підприємств.

При цьому «Метінвест» заявив, що в майбутньому планує завершити консолідацію контрольного пакета (придбати 1% акцій комбінату, що належать групі інвесторів, сконцентрувавши 50,0032% акцій).

До укладення вищезазначеної угоди група «Індустріал» контролювала близько 50% в металургійному комбінаті «Запоріжсталь».

Основними акціонерами «Метінвест» є донецьке ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» Ріната Ахметова (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» Вадима Новинського (23,76%).

«Запоріжсталь» спеціалізується на виробництві нержавіючих металів та будівельних матеріалів. Основні споживачі продукції – виробники зварних труб, підприємств автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники побутової техніки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті