Найновіший член НАТО пропонує купити громадянство своєї країни

Найновіший член НАТО пропонує купити громадянство своєї країни

Таким чином Чорногорія планує покращити стан своєї економіки

Найновіший член НАТО пропонує купити громадянство своєї країни
фото з pixabay.com

Чорногорія, найновіший член НАТО, хоче покращити стан своєї економіки, пропонуючи купити її громадянство для 2000 людей за суму від 250 до 400 тисяч євро. Про це повідомляє Bloomberg.

Країна із населенням у 620 тисяч людей нещодавно була розкритикована президентом США Дональдом Трампом як дуже агресивна, також він назвав її потенційним джерелом геополітичної напруги.

Програма продажу громадянства покликана підвищити економіку колишньої югославської республіки, яка складає $4,8 млрд, шляхом залучення інвестицій.

Програма розпочнеться у жовтні. Країна, яка також прагне стати членом ЄС, проситиме приватних осіб інвестувати від 250 до 400 тисяч євро в один з проектів уряду та заплатити комісію в розмірі 100 тисяч євро за заявку.

Багато країн також мають такі програми, зокрема найдорожчою є купівля австрійського паспорту. Більше про ціни на паспорти інших держав можна прочитати в матеріалі «Топ-10 країн, в яких купити громадянство коштує найдорожче».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло