Захворіло у світі
20,456,016
Померло у світі
745,600
Вилікувалось у світі
12,663,206
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Кличко призначив директора «Житлоінвестбуду» Непопа своїм заступником

Кличко призначив директора «Житлоінвестбуду» Непопа своїм заступником

Також заступником мера столиці став екс-голова Подольської РДА Валентин Мондрієвський

Кличко призначив директора «Житлоінвестбуду» Непопа своїм заступником
Заступник мера Києва В’ячеслава Непол

Мер Києва Віталій Кличко призначив своїми заступниками – голову комунального підприємства «Житлоінвестбуд – УКБ» В'ячеслава Непопа та Валентина Мондрієвського, щодо звільнення з посади голови Подольської РДА якого вчора підписав Президент Петро Порошенко відповідне розпорядження, і призначив на цю посаду заступника голови РДА Віктора Смирнова.

Відповідні розпорядження, оприлюдненні на сайтах голови держави – про звільнення Мондрієвського та призначення Смирнова та Київської міської державної адміністрації – про призначення Непопа та Мондрієвського.

«Київ динамічно розвивається. Разом із тим, зростають і очікування та вимоги киян. Тому моя робота буде сконцентрована на створенні нової якості міської інфраструктури, коли кожен комунальний об’єкт, який ми вводимо в експлуатацію, повинен виглядати сучасним і відповідати найвищим стандартам якості. У місті чимало вже зроблено, і будемо рухатися далі», – йдеться у повідомленні КМДА із посиланням на слова  Непопа.

Як зазначається, Починаючи з 2002 року, працював директором комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ», яке створив «із нуля», а також Непоп неодноразово обирався депутатом Київської міської ради на окрузі у Солом’янському районі (2002–2006, 2006–2008, 2014–2015, 2015 – до нинішнього часу).

Крім того, як повідомляє видання Propertytimes, також з сьогоднішнього дня в.о. начальника «Автодорсервіс» призначений заступник начальника підприємства Андрій Демкин. До цього КП 9 днів встиг покерувати головний інженер цього КП Володимир Несмеянов.

Також Петро Оленич зайняв посаду директора Департаменту земельних ресурсів КМДА.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті