mind
Чистий прибуток ПриватБанку склав 6,9 млрд гривен за перше півріччя

Чистий прибуток ПриватБанку склав 6,9 млрд гривен за перше півріччя

Чистий процентний дохід за другий квартал виріс на 528 млн грн

Чистий прибуток ПриватБанку склав 6,9 млрд гривен за перше півріччя
Фото Shutterstock

За підсумками першого півріччя 2018 року чистий прибуток ПриватБанку склав 6,9 млрд гривень, повідомляє Stockworld.

За словами голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла, реалізація стратегії розвитку банку, орієнтованої на підвищення ефективності роботи і зміцнення провідних позицій в роздрібному сегменті і кредитуванні малого та середнього бізнесу, дозволила банку у 2-му кварталі отримати фінансовий результат у розмірі 3,3 млрд грн. Відтак, банк отримав значний фінансовий результат за півріччя.

За результатами роботи у 2-му кварталі чистий комісійний дохід ПриватБанку виріс на 505 млн грн (15%), забезпечуючи повне покриття всіх адміністративних витрат банку.

Чистий процентний дохід за другий квартал виріс на 528 млн грн (16%). Регулятивний капітал ПриватБанку на 1 липня 2018 року становить 20,5 млрд грн, достатність регулятивного капіталу (Н2) – 18,39% (при нормі не менше 10%), миттєва ліквідність (Н4) ПриватБанку – 38,37% (при нормі не менше 30%).

Нагадаємо: згідно із затвердженою Міністерством фінансів України Стратегії розвитку ПриватБанку, в 2022 році ПриватБанк планує отримати 8,4 млрд грн чистого прибутку і буде готовий до виходу держави з капіталу. Сумарний дохід для акціонера в період з 2018 по 2022 рік складе 81 млрд грн, без урахування коштів, які ПриватБанк має намір повернути через суди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті