Угода з Boeing завершить залежність «Антонова» від Росії – Reuters

Угода з Boeing завершить залежність «Антонова» від Росії – Reuters

ДП «Антонов» планує відновити серійне виробництво до кінця наступного року

Угода з Boeing завершить залежність «Антонова» від Росії – Reuters
АН-178
Фото Facebook ДП "Антонов"

ДП «Антонов» планує відновити серійне виробництво до кінця наступного року завдяки угоді з Boeing, яка завершить залежність «Антонова» від Росії. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, завдяки угоді з Aviall Service ( «дочкою» Boeing) планується побудувати вісім літаків. Перші літаки будуть готові до кінця наступного року.

«Угода з Aviall Service дала нам дві переваги. Ми створюємо спільний склад, розташований на території України у місті Гостомель. Цей склад буде мати справу з продуктами, матеріалами, металами, неметалами – з усіма компонентами, які ми не можемо отримати від нашого колишнього партнера – Російської Федерації», – повідомив керівник ДП «Антонов» Олександр Донець.

Деталі про майбутніх клієнтів наразі невідомі.

Нагадаймо, в середині липня цього року,  ДП «Антонов» та Aviall Service підписали генеральну угоду щодо взаємодії у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло