Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Екс-голові Volkswagen висунули підозри в скоєнні податкових злочинів

Екс-голові Volkswagen висунули підозри в скоєнні податкових злочинів

На думку слідства, Вінтеркорн намагався зберегти кошти в таємниці від податкової служби на випадок, якщо йому доведеться розплачуватися за «дізельгейт»

Екс-голові Volkswagen висунули підозри в скоєнні податкових злочинів
Фото: pixabay.com

Колишній голова ради директорів Volkswagen Мартін Вінтеркорн підозрюється в скоєнні податкових злочинів в Німеччині. Про це з посиланням на німецькі ЗМІ пише Комерсант.

Так, розслідування про відмивання грошей почалося в минулому році. Тоді співробітник банку Sparda звернувся в поліцію з проханням перевірити законність перекладів в розмірі 2 млн євро та  5 млн євро, що надійшли з рахунку Мартіна Вінтеркорна її податковому консультанту в Мюнхені. Після перевірки рахунків з'ясувалося, що голова Volkswagen відправив ще 10 млн євро сумнівних переказів, з яких 3,5 млн євро – своїй дружині Аніті Вінтеркорн, яка також потрапила під підозру.

Разом з цим, прокурори звернули увагу на щомісячні переклади Винтеркорна своєму синові Йенсу в розмірі 2 700 євро. З них, 2 500 євро Йенс через деякий час переказував на інший рахунок батька.

На думку слідства, Вінтеркорн намагався зберегти частину коштів в таємниці від податкової служби на випадок, якщо йому доведеться особисто розплачуватися за «дізельгейт».

Адвокат екс-голови Volkswagen назвав звинувачення на адресу свого клієнта надуманими, підкресливши, що операції вільні від податкових претензій, а розпоряджатися власними грошима громадяни мають право на свій розсуд.

Нагадаймо, на початку травня цього року, прокуратура США висунула екс-голові автоконцерну VW Мартіну Вінтеркорну звинувачення у змові та шахрайстві та порушенні закону США «Про чисте повітря».  Звинувачення пов’язані із скандалом щодо викидів шкідливих газів дизельними автомобілями, в результаті якого компанія сплатила $4,3 млрд у вигляді штрафів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті