Несподівано: Tesla випускатиме дошки для серфінгу

Несподівано: Tesla випускатиме дошки для серфінгу

Всього буде випущено 200 штук, кожна коштуватиме $1500

Несподівано: Tesla випускатиме дошки для серфінгу
фото Tech Crunch

Компанія Ілона Маска Tesla випускала капелюхи, сорочки, чашки, мініатюрні автомобілі Tesla для дітей та зарядні пристрої у формі зарядних станцій для електрокарів. Тепер компанія оголосила, що випускатиме дошки для серфінгу. Про це повідомляє TechCrunch.

Орієнтовна вартість її становитиме $1500.

«Дошку розробила студія дизайну Tesla разом із Lost Surfdoards та Matt Mayhem Biolos, компаніями, які створили дошки для серфінгу для учасників чемпіонату світу з серфінгу. Обмежена версія нового товару Tesla відзначається поєднанням того ж високоякісного матового та глянцевого покриття, яке використовується і в усіх наших автомобілях. Дошки підсилено легким вуглеводним волокном, та натхненні інтер’єрами в наших авто та мають тональні логотипи в тонкому контрастному блиску», – йдеться на сайті компанії.

Видання відзначає, що ціна на дошку Tesla є дуже високою, з огляду на те, що така ж, але виробництва JS або Ripcurl, коштує $750.

Втім, з огляду на обмежений тираж в 200 штук, дошки все одно будуть продаватись.

«Я відчуваю, що багато з них можуть стати настінними сувенірами, а не засобом підкорення океану, але хто знає», – відзначив журналіст Грег Кумпарак.

Видання відзначає, що скоро після появи, сторінка зникла, але згодом знову з’явилась. Повідомляється, що зараз усі дошки вже майже розпродані.

Нагадаємо: в листопаді минулого року Tesla випустила зарядку для телефонів у вигляді зменшеної копії зарядної станції для електрокарів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло