Аеропорт «Полтава» прийняв перший рейс після реконструкції

Аеропорт «Полтава» прийняв перший рейс після реконструкції

В еаропорту відремонтовані злітно-посадкова смуга, руліжна доріжка та перон

Аеропорт 	«Полтава» прийняв перший рейс після реконструкції
Фото Facebook andrey.pesotsky.3

Міжнародний аеропорт «Полтава» прийняв перший рейс після проведення реконструкції, повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Песоцький.

«Ми прийняли перший рейс після реконструкції летовища. До нас прилетіли громадяни США, Канади, Китаю, Європи. І це не просто туристи, а блогери і всі зацікавлені темою авіації. Вони подорожують містами України, знайомляться із музеями авіації, оцінюють інфраструктуру. Далі популяризуватимуть наш регіон, бо є про що розповісти., – заявив він.

Опубліковано Andrey Pesotsky Неділя, 29 липня 2018 р.

Перший рейс, прийнятий аеропортом, – внутрішній, на літаку Як-40 із Запоріжжя. На ньому прилетіли кілька десятків іноземних туристів. Сам аеропорт наразі здатен приймати невеликі літаки за типом «Як» та «Ан». Також Песоцький зазначив, що аеропорт також готовий до прийняття літаків Saab, Airbus, Boeing.

Зазначимо, 31 січня 2017 року Полтавська обласна рада прийняла програму розвитку і підтримки аеропорту «Полтава» на 2017-2020 роки вартістю 351 млн грн.

20 грудня 2017 року Кабмін надав аеропорту «Полтава» статус міжнародного.

Нагадаємо: в березні було оголошено аукціон на капремонт терміналу. Очікувана вартість закупівлі – 26 млн грн. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло