Уряд Словенії виділив 3 млн євро на СЕС під Житомиром

Уряд Словенії виділив 3 млн євро на СЕС під Житомиром

Тендер на будівництво сонячної електростанції виграла словенська компанія

Уряд Словенії виділив 3 млн євро на СЕС під Житомиром
Фото Shutterstock

Словенська компанія Riko d.o.o. розпочинає будівництво сонячної електростанції потужністю 10,6 мВт під Житомиром, повідомив Геннадій Зубко на своїй сторінці y Facebook. 

Компанія Riko отримала можливість будувати СЕС у зв'язку з перемогою у відповідному відкритому тендері. 

Фінансування проекту відбуватиметься шляхом залучення кредитних коштів, фінансової підтримки уряду Словенії та гарантій міста. 

«Майбутній ефект для Житомира – близько 1,65 млн євро додаткових доходів в рік. А також скорочення викидів СО2», – зазначив Зубко. 

Голова Житомирського міськвиконкому Сергій Сухомлин додав на своїй сторінці у Facebook, що СЕС будуватимуть в районі села Глибочиця на ділянці у 18 га. Роботи повинні розпочатися вже в наступному місяці.

Окрім того, Сухомлин зазначив, що уряд Словенії виділив грант у розмірі 3 млн євро на даний проект.

Будівництво плануюють завершити за рік – до серпня 2019.

Як зазначається, це вже 2-й проект, який Riko буде реалізовувати у Житомирі. Так, словенські компанії Riko d.o.o. та Hidroinzeniring d.o.o. перемогли у тендері Світового банку на реалізацію спільного проекту з КП «Житомирводоканал» з реконструкції насосної станції питної води.

Нагадаємо: данські компанії Better Energy A/S та NEFCO підписали кредитну угоду на 3,3 млн євро для першого етапу будівництва сонячного парку потужністю 19 МВт на Житомирщині.

Нагадаємо: Кабінет міністрів України анонсував будівництво найбільшої сонячної електростанції в Україні загальною потужністю 50 МВт.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло