mind
Tesla веде переговори щодо будівництва свого заводу в Європі

Tesla веде переговори щодо будівництва свого заводу в Європі

Завод із випуску електрокарів та акумуляторів до них буде збудовано або в Німеччині, або в Нідердландах

Tesla веде переговори щодо будівництва свого заводу в Європі
Фото Shutterstock

Американський автовиробник Tesla веде переговори щодо будівництва заводу в Європі. Про це повідомляє DW із посиланням на The Wall Street Journal.

З представниками компанії ведуть переговори влада двох федеральних земель Німеччини та Нідерландів.

Мова йде про випуск електрокарів компанії та їх акумуляторних батарей під одним дахом.

За словами представника федеральної землі Рейнланд-Пфальц Ральфа Шляймера, влада «зробила все можливе, щоб земля розглядалась в якості імовірного місця для будівництва заводу Tesla. В свою чергу, міністр економіки Саар Анке Релінгер заявила, що компанія «дивиться, чи відповідаємо ми їхнім вимогам».

Ще одним варіантом, який розглядає Tesla є Нідерланди, де знаходиться європейське представництво компанії. Крім того, саме в цій країні розміщується завод з адаптації виготовлених в Каліфорнії електрокарів для ринку Європи. Нідерландська сторона відмовилась коментувати хід переговорів.

Ще в червні генеральний директор Tesla Ілон Маск повідомляв про свої плани збудувати нові виробничі потужності поблизу кордонів Франції та ФРН.

Нагадаємо: Tesla прозвітувала про рекордні збитки за І квартал 2018 року, втім, Маска не полишає оптимізм зробити компанію прибутковою в ІІІ та IV кварталах.

Як повідомлялось, автовиробник уклав попередню угоду із урядом Шанхая про будівництво в регіоні заводу потужністю 500 тисяч автомобілів на рік.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті