Канада ввела біометрику для прохачів віз з України

Канада ввела біометрику для прохачів віз з України

Нова процедура почне діяти 31 липня 2018 р

Канада ввела біометрику для прохачів віз з України
Фото Shutterstock

В Канаді вводять збір біометричних даних громадян України, які хочуть отримати канадську візу. Про це йдеться на сайті Міністерства імміграції Канади.

Зазначається, що з 31 липня відбитки пальців та електронна фотографія є необхідною для отримання туристичних віз, дозволів на роботу, навчання та постійне проживання в Канаді.

Біометрика не потрібна дітям до 14 років; особам віком старше 79 років;главам держав та урядів; міністрам та акредитованим дипломатам з інших країн, які їдуть до Канади у справах; біженцям, які уже надали свої біометричні дані та подають заявку на отримання дозволу на навчання або роботу.

Біометричні дані будуть збиратись раз на 10 років, незалежно від тривалості виданої візи.

На сайті пояснюється, що влада Канади збирає біометричні дані, оскільки це допоможе полегшити обробку заявок та спростить в’їзд для мандрівників. Крім того, це дозволить визначати та зупиняти в’їзд тих, хто створює загрозу для здоров’я та безпеки канадців.

Після впровадження нововведень, канадська віза здорожчає, оскільки до консульського збору додасться ще й плата за збір біометричних даних .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті