ПриватБанк поновив надання фінансових гарантій на товари у митному режимі
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

ПриватБанк поновив надання фінансових гарантій на товари у митному режимі

Та зі сплати розстроченого імпортного ПДВ

ПриватБанк поновив надання фінансових гарантій на товари у митному режимі
Фото: Shutterstock

ПриватБанк з 1 серпня 2018 року поновлює надання фінансових (митних) гарантій у статусі гаранта Державної фіскальної служби України (ДФС), йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.

Як зазначається, гарантуванню підлягають товари, що знаходяться в певному митному режимі (імпорт, транзит, реекспорт/реімпорт, тимчасовий ввіз/вивіз тощо).

«Фінансова гарантія надасть можливість суб'єктам ЗЕД швидше та дешевше отримувати забезпечення сплати митних платежів (мито, акциз та ПДВ), ніж альтернативні види гарантування, передбачені Митним кодексом України (з використання книжок МДП Carnet TIR і Carnet A.T.A.)», – повідомили у фінустанові.

Також ПриватБанк надає платіжні гарантії зі сплати розстроченого імпортного ПДВ згідно з «Порядком надання розстрочення сплати ПДВ та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України з поміщенням у митний режим імпорту обладнання для власного виробництва на території України», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 85 від 7 лютого 2018 року.

Як зазначається, платність за фінансовими та гарантіям розстрочки сплати ПДВ встановлена згідно зі стандартною тарифною сіткою з інших видів банківських гарантій і становить 0,2% від суми гарантії/контргарантії (але не менше ніж 800 і не більше ніж 10 000 грн). Так, для отримання гарантії клієнту необхідно подати заяву у Приват24/Послуги/Гарантії. Виберіть 1) «Гарантія виконання» та вкажіть «фінансова гарантія» – для фінансової або 2) «Гарантія платежу» – для гарантії сплати в розстрочку ПДВ.

Нагадаємо, ДФС посилила роботу з протидії незаконному переміщенню товарів та ухиленню від сплати митних платежів і залучила представників Національної поліції до попередження правопорушень у зонах митного контролю пунктів пропуску на кордоні

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті