«Укрзалізниця» відправила в тестовий рейс контейнерний поїзд

«Укрзалізниця» відправила в тестовий рейс контейнерний поїзд

Така поставка набагато швидша і ефективніша, в порівнянні із звичайними поставками залізницею та автотранспортом

«Укрзалізниця» відправила в тестовий рейс контейнерний поїзд
Фото: Shutterstock

Вчора, 31 липня,  «Укрзалізниця» відправила в тестовий рейс контейнерний поїзд за маршрутом Одеса-порт – Дніпро-Ліски – Одеса-порт. Відстань в 628 кілометри поїзд подолає за 18 годин. Про це з посиланням на дані Адміністрації морських портів України (АМПУ) пише ЦТС. 

Повідомляється, що така поставка набагато швидша і ефективніша, в порівнянні із звичайними поставками залізницею та автотранспортом. Тут перевезення вантажів прямими контейнерними поїздами гарантують відсутність проведення маневрових операцій на шляху прямування і дотримання графіка руху незалежно від погодних умов.

За інформацією начальника станції Одеса-порт Віталія Кирильчука, для формування складу експериментального рейсу філія УЗ «Центр транспортного сервісу» Ліски» виділив 40 фітингових платформ. Формування першого складу поїзда було здійснено за рахунок порожніх контейнерів, які експедитори можуть оформити швидко, не виходячи з офісу . На момент відправлення поїзда заповнення платформ склало 25%.

«На сьогодні ми оцінюємо сезонну завантаженість рейсів на Дніпро в обсязі до 60 платформ в тиждень. Але щоб налагодити регулярні відправки такої кількості рухомого складу, потрібна чітка координація роботи портовиків, залізничників і контролюючих органо в, в першу чергу митників», – повідомив він.

Рішення про організацію чергового комплексного сервісу по доставці вантажів в контейнерах по території України було прийнято 20 липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло