BNP Paribas повідомив про збільшення чистого прибутку на 53%

BNP Paribas повідомив про збільшення чистого прибутку на 53%

Чистий прибуток банку за ІІ квартал 2018 року склав 2,39 млрд євро

BNP Paribas повідомив про збільшення чистого прибутку на 53%
фото Wikipedia

Французький банк BNP Paribas повідомив про збільшення чистого прибутку на 53% у порівнянні з результатами попереднього кварталу. Про це повідомляє CNBC.

В заяві банка зазначається, що його бізнес виріс в контексті більш високо економічного зростання в Європі. Але також мова йде і про те, що «несприятливий обмінний курс» та складне ринкове середовище для корпоративних та інвестиційних банківських операцій не дозволили йому досягти ще кращих результатів.

Виручка за ІІ квартал 2018 року склала 11,2 млрд євро ($13,08 млрд), а чистий прибуток – 2,39 млрд євро ($2,79 млн).

BNP Paribas сказав, що план трансформації до 2020 року йде повним ходом. За словами представників банку, програма, націлена на «цифрове перевтілення» бізнесу, дозволила зекономити 149 млн євро в ІІ кварталі.

Тим не менш, банк повідомляє, що операційні витрати виросли на 4,2% у порівнянні з минулим роком. BNP Paribas пояснює це затратами на реалізацію вищезгаданого плану трансформації.

В умовах зростаючої конкуренції, деякі європейські банки розглядають варіанти потенційного злиття, щоб збільшити свій бізнес. Наприклад, Societe Generale купив акції Commerzbank в акціях на початку цього місяця.

Керівництво BNP Paribas повідомило, що подібного робити у планах не має. А також додало, що не має наміру спеціально готуватись до Brexit.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті