Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Google планує запустити свій пошуковик з цензурою в Китаї

Google планує запустити свій пошуковик з цензурою в Китаї

Dragonfly блокуватиме певні сайти та працюватиме з визначеними умовами пошуку

Google планує запустити свій пошуковик з цензурою в Китаї
фото з pixabay.com

Дочка Alphabet, компанія Google планує запустити в Китаї версію свого пошуковика з цензурою, який блокуватиме певні сайти та працюватиме з визначеними умовами пошуку. Про це повідомляє Reuters із посиланням на внутрішні документи компанії .

Проект під кодовою назвою Dragonfly розробляється з весни 2017 року.

Відомо, що його прогрес прискорився після зустрічі генерального директора Google Сунадара Пічай із китайським високопосадовцем

Пошукові запити за словами, які стосуються релігії, прав людини, демократії та мирних протестів, будуть під забороною, що й було продемонстровано китайській владі.

Нова версія пошуковика для Китаю може бути запущена протягом наступних 6-9 місяців, після того, як її схвалять регулятори в Китаї.

Google новину коментувати відмовилась, але в компанії повідомили, що вона запустила ряд мобільних додатків в країні і співпрацює із місцевими розробниками в рамках підтримання своєї присутності в країні.

Основна пошукова платформа Google разом з YouTube э забороненими в Китаї, але компанії неодноразово здійснювали спроби увійти на китайський ринок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті