mind
Відібрані члени наглядової ради «Укренерго»

Відібрані члени наглядової ради «Укренерго»

Чотири незалежних члени та один представник уряду

Відібрані члени наглядової ради «Укренерго»
Фото: pixabay.com

Відібрано кандидатури чотирьох незалежних членів наглядової ради НЕК «Укренерго» і одного представника уряду, повідомляє «Економічна правда».

Як зазначається, у наглядову раду увійде Шевкі Аджунер, який очолював представництво ЄБРР в Україні. Наразі Аджунер є главою наглядової ради «Укрзалізниці».

Кандидатами в незалежні члени спостережної ради «Укренерго» обрані екс-топ-менеджер італійської енергокомпанії Terna Луїджі де Францискі, колишній президент європейської мережі операторів ENTSO-E Педер Андреасен і колишній глава Еlectricité de France і президент Французької енергетичної ради Олів'є Апперт.

Всі чотири члени НР відібрані, але поки не затверджені.

Крім того, як представник уряду в наглядову раду увійде заступник Державного секретаря Кабінету міністрів Сергій Кушнір. За інформацією видання, Кушнір є креатурою віце-прем'єр-міністра Кістіона.

У цілому наглядова рада складатиметься із семи членів, троє з яких є представниками держави.

Очікується, що незалежна наглядова рада формуватиме і затверджуватиме стратегію розвитку компанії, призначатиме менеджмент, оцінюватиме роботу і вибиратиме незалежного аудитора для здійснення перевірки.

Нагадаємо: уряд України ще наприкінці квітня 2018 року опублікував на своєму сайті умови конкурсів із відбору незалежних членів наглядових рад «Укрзалізниці» і оператора електромереж «Укренерго».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті