Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Adidas припиняє співпрацю з федерацією футболу Ірану через санкції Трампа

Adidas припиняє співпрацю з федерацією футболу Ірану через санкції Трампа

Комерційна угода між Adidas і федерацією футболу Ірану припинить дію в грудні 2018 року

Adidas припиняє співпрацю з федерацією футболу Ірану через санкції Трампа
Фото Facebook Adidas

Німецький виробник спортивного одягу і товарів для спорту Adidas оголосив про припинення контракту зі збірною Ірану з футболу через американські санкції, повідомляє DW.

«З урахуванням нинішніх обставин комерційна угода, як і було в ньому передбачено, завершиться в грудні 2018 року», – заявили в Adidas.

Як повідомляє іранське агентство Isna, в листі, направленому Іранському футбольному союзу, Adidas пояснив, що припинення співпраці пов'язано з новими санкціями, введеними США відносно Ірану, в зв'язку з чим компанія не хоче ризикувати своїм бізнесом в США. В Adidas відмовилися коментувати цю інформацію.

Нагадаємо, що в травні президент США Дональд Трамп прийняв рішення розірвати ядерну угоду з Іраном, що викликало занепокоєння в ділових колах, так як багато компаній вже встигли укласти з Іраном багатомільярдні контракти.

Про припинення співпраці з Іраном вже заявили кілька компаній, в тому числі  Nike, а також французький контейнерний перевізник CMA CGM. Нідерландська авіакомпанія KLM також оголосила про припинення польотів до Ірану.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті