Українські хакери були звинувачені в США у крадіжці 15 млн клієнтських даних

Українські хакери були звинувачені в США у крадіжці 15 млн клієнтських даних

Особи приналежні до хакерської групи FIN7

Українські хакери були звинувачені в США у крадіжці 15 млн клієнтських даних
Фото Shutterstock

Американські прокурори заарештували кількох українців, звинувачених у масовій крадіжці номерів платіжних карток та інших даних американського бізнесу, повідомляють Reuters з посиланням на достовірні джерела.

Підозрювані – члени Carbanak. Це хакерська банда, яку правоохоронці та приватні кіберслідчі вважають однією з  найрозумніших організацій у галузі кіберзлочинності у світі. Про це говорять джерела, які не уповноважені розголошувати дані перед оголошенням Міністерства юстиції США.

Проте пізніше було оголошено офіційні дані Мінвстерства юстиції. Так, відповідно до трьох федеральних обвинувальних висновків, які були розкриті сьогодні, злочинцями є громадяни України – 44-річний Дмитро Федоров, 33-річний Федір Гладир та 30-річний Андрій Копаков. Усі вони насправді є членами хакерської групи, яка відома під назвою FIN7 (також називають Carbanak,  «Навігатор» та інші).

Було повідомлено про арешти в Сіетлі, де департамент юстиції заявив, що представники компаній Mastercard Inc та Visa Inc приєднаються до прокуратури та ФБР, щоб оголосити про арешти та обвинувальні висновки в рамках великого міжнародного кіберрозслідування. 

Тільки в Сполучених Штатах FIN7 успішно взломав комп'ютерні мережі компаній у 47 штатах та окрузі Колумбія, викравши більше 15 мільйонів записів про клієнтів, що обслуговують понад 6500 окремих терміналів на більш ніж 3600 окремих підприємствах.

Нагадаємо: взимку у Польщі затримали українського хакера, який обікрав банки на сотні мільйонів доларів.

Також нагадаємо: Міністерство юстиції США оголосило про викриття глобальної шахрайської кібер-схеми, яку організував українець. В рамках розслідування звинувачення буде пред’явлено 36 особам, яких звинувачують у крадіжці понад $530 млн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло