mind
Стали відомі топ-10 найбільш популярних серед українців іноземних інтернет-магазинів

Стали відомі топ-10 найбільш популярних серед українців іноземних інтернет-магазинів

Кількість замовлень товарів за кордоном у першому півріччі 2018 року зросла у 2,5 рази

Стали відомі топ-10 найбільш популярних серед українців іноземних інтернет-магазинів
Фото: pixabay.com

Кількість замовлень у зарубіжних онлайн-гігантах поступово зростає і найчастіше українці роблять покупки на eBay, Amazon і 6pm, хоча, основна частка покупок припадає на локальні торгові майданчики в інтернеті.

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Нова пошта», де наведено динаміку зростання обсягів покупок у іноземних інтернет-магазинах за допомогою сервісу Nova Poshta Shopping.

Як зазначають у прес-службі компанії, більшість клієнтів робить покупки на eBay, Amazon, 6pm, Carter's, Victoria's Secret, Gap, Walmart, Sephora, Michael Kors і H & M. Купують здебільшого електроніку, одяг і дитячі товари.

Так, Nova Poshta Shopping – сервіс доставки покупок з іноземних інтернет-магазинів – було запущено у листопаді 2016 року. «Кількість замовлень у першому півріччі 2018-го зросла у 2,5 рази, порівняно з аналогічним періодом минулого року», – зазначила директор департаменту маркетингу «Нова Пошта» Ірина Холод.

Як пояснюють у компанії, основна частка покупок припадає на локальні торгові майданчики в інтернеті, але кількість замовлень у зарубіжних онлайн-гігантах поступово зростає. Так, за даними GfK, 7 млн українців регулярно купують онлайн.

Як зазначається, у першому півріччі 2018 року кількість доставок по Україні зросла на 21%, порівняно з першим півріччям 2017 року. Такий приріст пояснюється розвитком ринку електронної комерції – українці дедалі активніше здійснюють онлайн-покупки не тільки в інтернет-магазинах, а й через соціальні мережі: Facebook та Instagram.

«Пік відправлень у першій половині 2018 року припав на березень, а найменшу кількість доставок було здійснено в січні. На сьогодні більшість відправок здійснюється з Києва до великих міст: Одеси, Дніпра, Харкова та Львова», – пояснюють у компанії.

Нагадаємо, покупки онлайн доступні по всій Європі: у лютому 2018 року Європарламент скасував геоблокування сайтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті